Villa Branca - Les Terres Basses
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Branca - Les Terres Basses Marigot με 3 υπνοδωμάτια απέχει 7 χλμ. από προορισμους για ψώνια, όπως η Αγορά του Marigot, και προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική στάθμευση.
Η βίλα με 3 μπάνια απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από φυσικά αξιοθέατα, όπως Παραλία Cupecoy. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Φρούριο Σεντ Λούις, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 8 χλμ.
Το πλησιέστερο αεροδρόμιο στην Villa Branca - Les Terres Basses είναι ΔιεθΝές Princess Juliana, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Mullet Bay Golf Course3,7 χλμ.
- Cheri's Cafe3,9 χλμ.
- Platinum room3,8 χλμ.
- Top Secret Private Excursions3,2 χλμ.
- Καζίνο Starz City Casino2,6 χλμ.
- Καζίνο Casino Royale3,9 χλμ.
- Atlantis Sports Lounge2,6 χλμ.
- Παραλία Maho3,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Princess Juliana6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Μόνο για ενήλικες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Villa Branca - Les Terres Basses;
Οι πελάτες της η Villa Branca - Les Terres Basses μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Princess Juliana από η Villa Branca - Les Terres Basses;
Η Villa Branca - Les Terres Basses απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Princess Juliana. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Villa Branca - Les Terres Basses;
Το κόστος διαμονής σε η Villa Branca - Les Terres Basses αποτελεί 470$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.